Fotogalerie ZŠ

 ŠKOLNÍ ROK 2022/ 2023

Vybíjená v Zahrádkách

Dne 20.9.2022 se naši žáci a žákyně zúčastnili turnaje malotřídek ve vybíjené.

 

    ŠKOLNÍ ROK 2021/ 2022

Halloween

26.10. jsme si užili halloweenskou party. Žáci přišli do školy ve strašidelných kostýmech. Během dopoledne se dozvěděli základní informace o Halloweenu, které si následně ověřili v kvízu. Zahráli si několik týmových soutěží, upekli a nazdobili muffiny, zazpívali si a prošli si strašidelnou stezku odvahy.
Všem strašidlům děkuji za účast 🙂

 

 

Drakiáda

12. a 13. října jsme o tělesné výchově pouštěli draky. Počasí bylo krásné, ale na tuto aktivitu nám vítr moc nefoukal. I přes nepřízeň se nám podařilo draky do vzduchu dostat a drakiádu jsme si moc užili.

 

Pověsti staré Prahy

5.10. jsme jeli do Prahy na vlastivědnou exkurzi. Provázel nás pan Lukáš Lev, který nám velice poutavě vyprávěl zajímavosti o Praze. Děkujeme za skvělý zážitek a za nové vědomosti.

 

Braniborská jeskyně

27.9. jsme putovali do Braniborské jeskyně. Po cestě byla pro žáky připravena hra “Svatý Václave, vévodo české země, kníže náš, nedej zahynouti nám i budoucím.” Děti plnily úkoly, které byly zaměřené na sv. Václava a Václava II. Výlet byl také spojený s poznáváním dřevin, sběrem hub a jiných lesních plodin.
V Braniborce si všichni opekli buřty a přečetli příběh sv. Václava.

 

Vybíjená Zahrádky

V úterý 21.9. jsme se zúčastnili turnaje ve vybíjené. Akce se konala na hřišti u ZŠ Zahrádky. Vlivem nemoci a zranění byl náš tým velice oslaben. My se však nevzdali a bojovali ze všech sil. Medaile z toho sice nebyla, ale turnaj jsme si užili. Volné chvíle mezi jednotlivými zápasy jsme trávili na místních prolézačkách, kde se žáci pěkně vyřádili. Z turnaje jsme si odvezli nové zkušenosti a krásné ceny. Tímto bych chtěla poděkovat všem zúčastněným žákům a velice je pochválit za jejich snahu a bojovnost. 🙂

 

Útulek DOGSY

14.9. jsme se vydali do útulku Dogsy v Jestřebí. Vyvenčili jsme pejsky, nakrmili je, trochu se s nimi pomazlili a na závěr naší návštěvy jsme si u táboráku opekli buřty.

 

Fotbalový trénink

V průběhu září se žáci v rámci tělesné výchovy zúčastnili fotbalového tréninku pod dohledem zkušeného trenéra, který si pro děti připravil nabitý program plný pestrých aktivit.

 

ŠKOLNÍ ROK 2020/ 2021

Plavaní – červen 2021

Spaní pod širákem – červen 2021

Akce s útulkem Dogsy – červen 2021

Farma s nadějí – květen 2021

ŠKOLNÍ ROK 2019/ 2020

Vybíjená Zahrádky – září 2019

Ekohrátky 2. 10. 2019

Výrobky z colourplastu

Dlabání dýní na svátek Halloween

Projekt – Den s policií

Projektový den – 28. říjen 

Volfartický Vlastík – 3. místo

 

HORY

 

Rodilá mluvčí Karen z Kentucky – jeden únorový týden probíhala výuka v angličtině (děkujeme LAGu Podralsko)

Myslíte, že prvňáček nezvládne vypracovat referát? Mýlíte se! Eliška z 1. třídy se ničeho nezalekne. Když to přeci zvládne brácha ze 4. ročníku, tak ona taky!

ZÁPIS DO 1. TŘÍDY – vyzkoušely si i ostatní děti MŠ

Projekt 3. třídy – včela medonosná

Zahradní slavnost – pasování předškoláků na prvňáčky, loučení se žáky 5. třídy, dobrovolný bazar výrobků a výtvarných děl, zpívání