Iva Kabrnová, email: iva.kabrnova@zsmsstaresplavy.cz

Kuchařka

Jaroslava Bucková

Provozní doba kanceláře vedoucí školní jídelny

Pondělí 7:00 – 9:00 12:00 – 15:00
Úterý 7:00 – 9:00
Středa 7:00 – 9:00 12:00 – 15:00
Čtvrtek 7:00 – 9:00
Pátek 7:00 – 9:00

Aktuální jídelníček ZDE (Velikost: 225.32 kB)

Úhrada za stravné se provádí předem do 15. dne v měsíci hotově v kanceláři vedoucí školní jídelny. Úhradu lze platit i přes účet. Informace u vedoucí ŠJ.

INFORMACE K CENÁM STRAVNÉHO NA ŠK. ROK 2023/2024
Z důvodu zdražování potravin jsme nuceni, v zájmu zachování kvality spotřebního koše, navýšit cenu stravného. Ceny se navýší (viz. příloha) o 5-9 Kč podle kategorie strávníka. Platné od 1.9.2022.
Bližší informace ZDE.

Vnitřní řád školní jídelny  (Velikost: 176.86 kB)
Dodatek č. 3  (Velikost: 84.1 kB)
Pokud tomu tak je, naleznete v nastavení níže.