Provoz
PO – PÁ od 6:30h do 16:00h

Základní škola a Mateřská škola Doksy – Staré Splavy je malotřídka  rodinného typu v malebném prostředí Máchova jezera.

Disponujeme jednou třídou mateřské školy (20 dětí) v přízemí budovy a třemi třídami 1. -5. ročníku základní školy (38 žáků). Dále žáci mohou využívat školní družinu, počítačovou učebnu a relaxační místnost s TV v patře budovy. Máme velmi dobré technické zázemí. Dvě třídy jsou vybaveny interaktivní tabulí a notebooky pro každého žáka 4. a 5. ročníku. Součástí školního zařízení je kuchyň a jídelna, která poskytuje možnost celodenního stravování a zajišťuje pitný režim po celý den pro žáky MŠ i ZŠ. Součástí školy je i zahrada a hřiště s umělým povrchem, kde může probíhat jak výuka, tak sportovně rekreační činnost dětí. Škola nemá samostatnou tělocvičnu, ale díky dobrým vztahům a sponzorským aktivitám místních podnikatelů navštěvujeme zdarma tělocvičnu v nedalekém Sport-centru, bazén a saunu v hotelu Bezděz.