Provoz

Po – Pá od 6:30h do 16:30 h.

Mateřská škola Doksy – Staré Splavy, je integrované zařízení mateřské školy, základní školy a školní družiny rodinného typu. Mateřská škola je situovaná v malebném prostředí Máchova jezera, kde se nachází ideální místa pro výchovné, vzdělávací i relaxační vycházky.

Prostory mateřské školy jsou umístěny v přízemí budovy a mají svůj vlastní vchod. Mateřská škola je jednotřídní s celodenním provozem. Třída je smíšená a jsou v ní umístěny děti ve věku 2 – 6 let. Kapacita mateřské školy je 20 dětí. Děti využívají jednu větší třídu, která slouží jako herna, menší „pracovnu“ se stolečky pro výtvarné a pracovní aktivity, oddělenou lehárnu s postýlkami pro každé dítě, šatnu, WC a umývárnu. Prostory MŠ a zahrada jsou postupně modernizovány a rekonstruovány (umývárna, zahrada, vybavení školky). Škola má k dispozici vlastní kuchyň, která slouží jako vývařovna i jídelna. Zajišťuje dětem celodenní stravování a pitný režim.